Přemístění kontejnerů.  Z důvodu ukončení prodeje a plánovaného oplocení bývalé samoobsluhy bylo přemístěno celé hnízdo kontejnerů na tříděný odpad za zatáčku k rybníku naproti Formanovým.

 Sbor dobrovolných hasičů v Tuhani svolává na tento čtvrtek 17. května nejen své členy, na brigádu do areálu u spodní požární nádrže. Důvodem je příprava prostranství, kiosků a všeho potřebného k pořádání sobotní hasičské soutěže o Tuhaňský pohár. Tuhanští hasiči předem děkují všem ochotným spoluobčanům, kteří se mohou nebo chtějí této brigády zúčastnit, za jejich pomoc.

Sbor dobrovolných hasičů na Pohoří svolává své členy v pátek 18.května od 18 hodin na přípravu hasičské techniky a v 18,30 hodin začíná předsezónní schůze členů SDH POHOŘÍ. Sraz je u hasičárny na Pohoří a účast všech členů je nutná !

Pozvánka na stružineckou kopanou                                                                                                                                                                                      V sobotu 19. května čeká naše fotbalisty další domácí utkání v jarní části nejvyšší okresní soutěže Semilska. Tentokrát přivítají na domácím hřišti soupeře z SK Studenec Utkání začíná tradičně v 17.00 hodin a Výbor oddílu kopané zve všechny fanoušky a příznivce domácího týmu na toto klání. Občerstvení v kiosku i v udírně bude samozřejmě vzorně zajištěno.

 Pozvánka do Tuhaně na burzu                                                                                                                                                                                          Tuto neděli 20. května dopoledne pokračuje letošní seriál AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na „Nouzovce“. Opět můžete vybírat z pestré nabídky zboží všeho druhu i stáří, doplněné všemi doprovodnými akcemi pro děti i dospělé, na které jste zvyklí z minulých ročníků.                     A samozřejmě nebude chybět ani oblíbené občerstvení u tuhaňských hasičů.

Nabídka chovných slepiček                                                                                                                                                                                       Tuto neděli 20. května v 15,30 hod. bude u restaurace Stařina firma Drůbež Červený Hrádek opět nabízet k prodeji slepičky z vlastního chovu, odchované na hluboké podestýlce snáškových plemen Tetra (hnědá) a Dominant – ve variantách černý, modrý, žlutý, bílý a kropenatý a dále slepičky Green Schell, typu Arakauna.                                                                                                                                                                                               Stáří kuřic je 15 – 20 týdnů, cena 159,- až 195,-Kč/ks