Pozvánka na mysliveckou zábavu na Pohoří

v sobotu 22. 7. 2017 pořádá Myslivecké sdružení „Pavlenka“ tradiční zábavu na letním parketu na Pohoří.

Nenechte si ujít zdejší premiéru úspěšné liberecké kapely TĚLA. Program navíc obohatí svým vystoupením také stálý host, kapela SUFFERING SOULS.

Kromě výborné hudby se návštěvníci mohou těšit na ZVĚŘINOVOU KUCHYNI, kterou pro Vás uloví a připraví Myslivecké sdružení Pavlenka.

Těšíme se na Vaši hojnou účast a přijďte rozpohybovat svá těla na TĚLA !

 

Pozvánka na Klepandu

v neděli 23. července od 14. hodin pořádá dechová hudba „Táboranka“ ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů v Nové Vsi nad Popelkou na Klepandě tradiční „Odpoledne s Táborankou“.

Zveme tímto všechny přátele a příznivce dechovky na toto jejich celoodpolední vystoupení.

Nedělní pozvánka na burzu

Tuto neděli 30. července dopoledne pokračuje letošní seriál AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na „Nouzovce“.

Pro příchozí bude opět připravena pestrá nabídka zboží všeho druhu, stáří, použitelnosti i původu, včetně všech doprovodných akcí pro děti i dospělé, na které jste zvyklí. A Chybět nebude ani oblíbené občerstvení u tuháňských hasičů.

 

Upozornění na další vypínání elektriky ve Stružinci

Společnost ČEZ Distribuce oznamuje stružineckým občanům, že v pondělí 7. srpna 2017 dojde z důvodu pravidelné údržby na trafostanici u školy k plánovanému přerušení dodávky elektřiny pro všechny odběratele na levé straně silnice od rozpojovacího bodu u Štěrbových nahoru až ke Kudrnáčovým. K výpadku proudu dojde v době od 7.30 do 9.30 hodin