Pozvánka na stružineckou kopanou

Tuto sobotu 22. září sehrají naši fotbalisté další domácí utkání podzimní části nejvyšší okresní soutěže. Za soupeře jim tentokrát budou hráči Sokola Martinice. Zápas začíná s ubývajícím světlem již od 16.30 hodin a výbor oddílu kopané zve všechny fanoušky a příznivce domácího týmu na toto utkání. Občerstvení v kiosku i v udírně bude samozřejmě vzorně zajištěno

Pozvánka do Tuhaně na burzu

V neděli 23. září dopoledne pokračuje letošní seriál AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na „Nouzovce“. Opět můžete vybírat z pestré nabídky zboží všeho druhu i stáří, doplněné všemi doprovodnými akcemi pro děti i dospělé, na které jste zvyklí z minulých dílů. Ani tentokrát nebude chybět oblíbené občerstvení u tuhaňských hasičů.

 

Informace od kominíka

Kominická firma p. Červinky v zastoupení pana Kopeckého oznamuje v předstihu občanům, že   v pátek 28. a v sobotu 29. září bude po obci opět nabízet čištění komínů a kontrolu a celé spalinové cesty. Zájemci o tuto službu si stále mohou kominíka buď objednat telefonicky na OÚ, případně o čištění požádat přímo procházejí kominíky.