Pozvánka na besedu

Zastupitelstvo obce Stružinec zve občany na tradiční jarní besedu, která se koná zítra, ve čtvrtek 26. dubna od 18 hod. v zasedací místnosti obecního úřadu ve Stružinci. Na programu budou informace o Výsledku hospodaření obce za loňský rok a aktuální investiční priority na rok letošní. Na závěr je opět počítáno s  prostorem pro Vaše náměty a aktuální diskuzi

Další informace je z obecní knihovny

Upozorňujeme naše čtenáře, že z důvodu nového zaměstnání paní knihovnice bude počínaje zítřkem do odvolání o hodinu posunuta otvírací doba obecní knihovny, to znamená že bude otevřeno opět každé pondělí a čtvrtek, ale až od 15.00 do 17.00 hod.

Informace k pravidelnému jarnímu úklidu

Po dohodě s odpadovou fy. GWS poskytuje obec i letos na jaře našim občanům možnost BEZPLATNÉHO odložení všech svých objemných a nebezpečných odpadů z domácností, včetně všeho vysloužilého elektra na sběrném dvoře ve Stružinci. Tato bezplatná služba bude na SD k dispozici ještě tuto sobotu 28. dubna v době od 900 do 1300 hodin.

Navíc se tuto sobotu 28. dubna uskuteční i mobilní svoz všech druhů odpadů známou formou rotujících kontejnerů po všech osmi tradičních sběrných místech, kde budete mít možnost v určený čas bezplatně odložit svůj odpad přímo do obsluhovaných kontejnerů. Ani letos se však nebudou přijímat odpady podnikatelské, spalitelné a kompostovatelné. Časový harmonogram svozu je zveřejněn v aktualitách na obecním webu, ve všech obecních vývěskách i v Lomnických novinách. Věříme, že tuto možnost opět přivítáte a služeb jak místního SD, tak i rotujících kontejnerů využijete.