Pozvánka na Dětský hasičský den

Členové SDH na Pohoří připravili na sobotu 30. září pro naše děti Den s pohořskými hasiči. Sraz všech malých účastníků bude v 11.00 hod. u tenisových kurtů ve Stružinci, odkud se vyráží na stopovanou, zpestřenou soutěžemi a drobným vyráběním. Pro děti bude zajištěno občerstvení i během stopované, v cíli – na letním parketu na Pohoří – pak pro všechny příchozí.

V případě nepříznivého počasí bude sraz dětí přímo na pohořském parketu, kde pro ně bude připraven náhradní program.

 

Pozvánka na mimořádnou burzu

Z důvodu minimální návštěvnosti několika posledních deštivých burz pro Vás připravil pořadatel p. Fišer z Chuchelny, díky příznivé předpovědi počasí, na tuto sobotu 30. září mimořádný, vložený díl letošního seriálu AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na přilehlé louce k „Nouzovce“. V sobotu 30. září dopoledne jste tedy opět zváni na pestrou nabídku zboží všeho druhu, stáří, použitelnosti i původu, kterou i tentokrát oživí obvyklé doprovodné akce pro děti i dospělé. K dispozici bude i oblíbené občerstvení u tuhaňských hasičů.

 

Pozvánka na výstavu

Základní organizace českého zahrádkářského svazu v Tatobitech pořádá o víkendu 29. září – 1. října 11. Výstavu ovoce, zeleniny, květin a dalších přírodnin v sále Restaurace Hasičárna v Tatobitech.

Výstava bude zpřístupněna veřejnosti:

v pátek 29. září od 14.00 do 19.00 hodin,

v sobotu 30. září od 10.30 do 18.00 hodin a

v neděli 1. října od 10.30 do 16.00 hodin.

Součástí výstavy je hodnotná tombola, vstupné zůstává dobrovolné!