Nejprve informace z obecní knihovny

Upozorňujeme naše čtenáře, že před pravidelnou prázdninovou výlukou bude obecní knihovna otevřena ještě zítra, ve čtvrtek 29. června a naposledy pak v pondělí 3. července v obvyklou dobu od 14. do 16. hodin. Po prázdninách bude obecní knihovna opět pravidelně otevřena od pondělí 4. září.

Zopakuji Nabídku kominíka

Kominická firma p. Červinky oznamuje občanům, že tuto sobotu 1. července bude opět po obci nabízet své kominické služby v oblasti čištění a kontroly celé spalinové cesty. Zájemci si mohou službu do konce tohoto týdne telefonicky objednat na Obecním úřadě, případně si mohou s menší jistotou domluvit čištění přímo u procházejících kominíků.

Pozvánka do Želech

Sbor dobrovolný hasičů Želechy pořádá tento pátek 30. června od 20.hod. v hasičském areálu za bývalou školou venkovní zábavu s reprodukovanou hudbou – 1.Želechovské léto 2017. Hrát se bude hudba všech žánrů i na přání návštěvníků. Každoroční bohaté občerstvení zajišťuje a k návštěvě Vás zve hasičský spolek Želechy.

   A v Neděli

Tuto neděli 2. července dopoledne pokračuje letošní seriál AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na „Nouzovce“. Pro příchozí bude opět připravena pestrá nabídka zboží všeho druhu, stáří, použitelnosti i původu, včetně všech doprovodných akcí pro děti i dospělé, na které jste zvyklí. A Chybět nebude ani oblíbené občerstvení u tuháňských hasičů.