Informace z obecní knihovny

Upozorňujeme naše čtenáře, že před pravidelnou prázdninovou výlukou bude obecní knihovna otevřena naposledy v pondělí 3. července v obvyklou dobu od 14. do 16. hodin. Po prázdninách bude obecní knihovna opět pravidelně otevřena od pondělí 4. září.

Nabídka kominíka

Kominická firma p. Červinky oznamuje občanům, že tuto sobotu 1. července bude opět po obci nabízet své kominické služby v oblasti čištění a kontroly celé spalinové cesty. Zájemci si mohou službu s menší jistotou domluvit přímo u procházejících kominíků.

Pozvánka do Želech

Sbor dobrovolný hasičů Želechy pořádá tento pátek 30. června od 20.hod. v hasičském areálu za bývalou školou venkovní zábavu s reprodukovanou hudbou – 1.Želechovské léto 2017. Hrát se bude hudba všech žánrů i na přání návštěvníků. Každoroční bohaté občerstvení zajišťuje a k návštěvě Vás zve hasičský spolek Želechy.

Pozvánka do Tuhaně

Tuto neděli 2. července dopoledne pokračuje letošní seriál AUTO-MOTO TRHŮ a burzy spotřebního zboží v Tuhani na „Nouzovce“.

Pro příchozí bude opět připravena pestrá nabídka zboží všeho druhu, stáří, použitelnosti i původu, včetně všech doprovodných akcí pro děti i dospělé, na které jste zvyklí. A Chybět nebude ani oblíbené občerstvení u tuháňských hasičů.