Pozvánka na besedu s občany

Zastupitelstvo obce Stružinec zve všechny občany na tradiční jarní besedu s občany, která se bude konat ve dnes 24. dubna v 17:00hod v zasedací místnosti obecního úřadu ve Stružinci a zítra 25. dubna od 17 hod. v restauraci Tuhaňka

Program bude obsahovat informace o výsledku hospodaření obce za minulí rok a investiční priority pro letošní rok. Dostatečný prostor bude také věnován Vaší aktuální a podnětné diskusi.

 

Informace k pravidelnému jarnímu úklidu

Po dohodě s odpadovou fy. GWS i letos na jaře poskytuje obec našim občanům možnost BEZPLATNÉHO odložení všech svých objemných a nebezpečných odpadů z domácností, včetně všeho vysloužilého elektra na sběrném dvoře ve Stružinci. Tato bezplatná služba bude na SD k dispozici sobotu 27. dubna a 4 května v době od 900 do 1300 hodin.

A v sobotu 27. dubna se navíc uskuteční i pravidelný mobilní svoz všech druhů odpadů známou formou rotujících kontejnerů po všech osmi tradičních sběrných místech, kde budete mít možnost v určený čas bezplatně odložit svůj odpad přímo do obsluhovaných kontejnerů. Ani letos se však nebudou přijímat odpady podnikatelské, spalitelné a kompostovatelné.

Časový harmonogram svozu je zveřejněn v aktualitách na obecním webu, ve všech obecních vývěskách i v Lomnických novinách

Věříme, že tuto možnost opět přivítáte a služeb jak místního SD, tak i rotujících kontejnerů využijete.

 

Upozornění pro zahrádkáře

Výlet našich zahrádkářů do Olomouce na výstavu Flora Olomouc se koná tuto v sobotu 27. dubna. Autobus pro účastníky zájezdu bude vyjíždět již v 5.30 hodin ráno a bude stavět jako obvykle na všech stružineckých BUS zastávkách u rybníka a u Stařiny a také na Pohoří od Dostálových.