Pozvánka na besedu s občany

Zastupitelstvo obce Stružinec zve všechny občany na tradiční podzimní besedu s občany, která se bude konat ve středu 20. listopadu v 17:00hod v zasedací místnosti obecního úřadu ve Stružinci a ve čtvrtek 21. listopadu od 17 hod. v restauraci Tuhaňka

Program bude obsahovat informace o hospodaření obce za rok 2019 a hlavně dostatečný prostor bude také věnován Vaší aktuální a podnětné diskusi.

 

Pozvánka Stružinecké tvořilky

Stružinecké tvořilky zvou všechny příznivce „krásných zbytečností“ na výstavu a adventní tvořivou dílničku, která proběhne pouze tuto neděli 24. listopadu 2019 od 9 do 16 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu ve Stružinci. Prohlédnout si můžete patchworková díla, adventní dekorace i několik betlémů. Řada výrobků zde bude k prodeji nebo budete mít možnost vyrobit si vlastní. Bude zde také připravena vlastnoruční výroba drobností z textilu i jiných materiálů, které zkrášlí váš adventní interiér. Tvořilky se těší na všechny – děti, rodiče i prarodiče. Přijďte s námi prožít příjemnou před adventní neděli a naladit se na vánoční svátky!

Informace od kominíka

Kominická firma p. Červinky v zastoupení pana Kopeckého oznamuje v předstihu občanům, že v pátek 29. a v sobotu 30. listopadu bude po obci opět nabízet čištění komínů a kontrolu, celé spalinové cesty. Zájemci o tuto službu si stále mohou kominíka buď objednat telefonicky na OÚ, případně o čištění můžete požádat přímo procházející kominíky.