Pozvánka na Čertovskou veselici

V sobotu 8. prosince, od 15 hodin zvou Stružinečtí hasiči všechny děti i s rodičovským doprovodem na Čertovskou veselici, která se bude konat v sokolovně u rybníka. Odpoledne naplní dětská diskotéka a soutěže o ceny. Tematický kostým u dětí je velice vítán, každé dítě obdrží sladký dárek, občerstvení pro malé i velké účastníky bude zajištěno.

Pozvánka do Tuhaně

Restaurace Tuhaňka vás tímto srdečně zve na sousedskou sešlost při příležitosti slavnostního rozsvícení vánočního stromu s Mikulášem a čertem, které se uskuteční tuto sobotu 8. prosince od 17hodin před restaurací. Atmosféru nadcházejících svátků navodí nejen vánoční hudba, ale mimo jiné i adventní svařáček na zahřátí do vlastního hrníčku

Pozvánka na setkání s našimi seniory

Zastupitelstvo obce Stružinec zve dříve narozené spoluobčany na tradiční předvánoční setkání s našimi seniory. Letos se odpolední posezení v obecní tělocvičně u rybníka uskuteční v neděli 9. prosince od 14. hodin. O program se v první části odpoledne postarají nastudovaným pásmem opět žáci naší základní školy, poté, po malém občerstvení, bude následovat hudebně zábavná produkce kapely KOLOSEUM pana Luďka Opočenského.