Dýně a strašidýlky u rybníka

Tak jako předchozí roky, chce obec požádat všechny spoluobčany s pomocí o zvelebení našeho rybníka. Udělejme radost nejen sobě, ale i jiným tím že v pátek 27. října nebo v sobotu 28. října přinesete jakkoli nazdobenou nebo vydlabanou dýni, která bude následně každý večer rozsvícena. Zastupitelstvo obce věří, že se zapojíte a bude se opět na co koukat.

 

Informace o akci Zasaď si svůj strom

Zastupitelstvo obce chce tímto pozvat občany na akci Zasaď si svůj strom na Den Republiky a to tuto sobotu 28. října od 9 hod do Vojtíškova statku, kde bychom rádi obnovili Ovocné stromořadí podél staré cesty ke statku. Sebou si vezměte lopatu nebo rýč.

Drobné občerstvení na místě bude zajištěno.

 

Informace ze Sběrného dvora

Upozorňujeme občany, že tuto sobotu 28 října bude Sběrný dvůr ve Stružinci z důvodu státního svátků zavřený

Pozvánka na stružineckou kopanou

Tuto neděli 29. řijna sehrají naši fotbalisté poslední domácí utkání podzimní části okresního přeboru. Za soupeře jim budou hráči TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou. Zápas začíná ve 14.00 hodin a výbor oddílu kopané zve všechny fanoušky a příznivce domácího týmu na toto utkání.  Občerstvení v kiosku i v udírně bude samozřejmě vzorně zajištěno

 

Informace pro naše čtenáře

Chceme informovat tímto všechny čtenáře, že od pondělí 30. října dojde ke změně otvírací doby obecní knihovny nově od 14 do 16 hod.