Pozvánka do Tuhaně

Restaurace Tuhaňka vás tímto srdečně zve na sousedskou sešlost při příležitosti slavnostního rozsvícení vánočního stromu s Mikulášem a čertem, které se uskuteční v sobotu 2. prosince od 16 hodin před restaurací. Atmosféru nadcházejících svátků navodí nejen vánoční hudba, ale mimo jiné i adventní svařáček na zahřátí do vlastního hrníčku.

Pozvánka Stružinecké tvořilky

Stružinecké tvořilky zvou všechny příznivce „krásných zbytečností“ na výstavu a adventní tvořivou dílničku, která proběhne pouze v neděli 3. prosince od 9 do 16 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu ve Stružinci. Tvořilky se těší na všechny – děti, rodiče i prarodiče. Přijďte s námi prožít příjemnou adventní neděli a naladit se na vánoční svátky!

Pozvánka do Stružince na první adventní neděli

Obec Stružinec si vás tímto dovoluje srdečně pozvat na rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční o první adventní neděli 3. prosince od 15:00 hodin na parkovišti před základní školou. O vánoční atmosféru se postarají naše děti ze základní školy a samozřejmě nebude chybět ani drobné občerstvení a bude i něco na zahřátí do vlastního hrnečku.