Akce Ukliďme Česko

Obec Stružinec podporuje akci UKLIĎME ČESKO a proto žádá všechny občany, kterým není lhostejné, v čem žijí, ať dorazí v sobotu 27. dubna v 9 hodin na dvůr Vojtíškova Statku, kde bude přidělen úsek, pytle a ochranné rukavice.

Pojďme si uklidit naše obce, ať se nám zde lépe žije! 

 

Pozvánka na stružineckou kopanou

Tuto neděli 28. dubna sehrají naši fotbalisté další domácí utkání jarní části okresního přeboru. Za soupeře jim budou hráči TJ Vysoké nad Jizerou. Zápas začíná v 16.00 hodin a výbor oddílu kopané zve všechny fanoušky a příznivce domácího týmu na toto utkání.  Občerstvení v kiosku i v udírně bude samozřejmě vzorně zajištěno

 

Pozvánka na pálení čarodějnic

    TJ Sokol Stružinec zve touto cestou děti i dospělé v úterý, poslední dubnový večer na tradiční „pálení čarodějnic“ do areálu fotbalového hřiště. Na tuto každoroční pořádanou akci je objednáno krásné jarní počasí, a ani letos nebude chybět výborné občerstvení z udírny i ostatní pochoutky z kiosku, včetně studených a teplých nápojů. Začátek je v 17 hod, k zapálení ohně dojde po setmění.

 

Informace o změně ve vývozu popelnic

S koncem dubna skonči pro vývozy popelnic zimní období s týdenní frekvencí svozů. Od května jezdí popeláři každý sudý pátek, to znamená, že první vývoz v letním 14 ti denním režimu proběhne v pátek 3. května a dále pojedou popeláři 17. května a každý další sudý pátek.